Zawodnikom PZM/FIA oferujemy organizację testów rajdowych. Ponieważ każdy z założycieli Pro Rally School od kilku lat jeździ w rundach RSMP,  cechujemy się bardzo dobrą znajomością specyfik poszczególnych rajdów. W razie potrzeby zorganizujemy trening na dowolnym obiekcie w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami, prezentującymi testy przed Rajdem Barbórka 2013, w których wzięli udział czołowi Polscy zawodnicy.

Szukasz miejsca aby zorganizować imprezę dla swoich sponsorów? Dysponujemy unikalną lokalizacją na mazurach 20 km od Nidzicy. Miejsce zwane "OS Rodowo" to 3.5 km szutrowego odcinka specjalnego przebiegającego po prywatnym terenie. Mocno pagórkowate ukształtowanie terenu powoduje, że odcinek przebiega przez wiele szczytów. Na trasie znajduje się około 30 zakrętów o róznym stopniu trudności. Taka konfiguracja trasy gwarantuje, że Twoi goście wysiądą z samochodu z trzęsącymi się rękami. Na odcinku testowali już: Leszek Kuzaj, Maciej Rzeźnik oraz Łukasz Byśkiniewicz.

Dodatkowo infrastruktura obiektu oferuje przejażdżki konne, quady oraz paintball. Na terenie znajduje się hangar pod alarmem, w którym możesz zostawić swoje zaplecze serwisowe na noc, bez obaw o bezpieczeństwo.
W bliskiej odległości znajduje się baza konferencyjno-noclegowa.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przedstawiającymi
OS Rodowo.

 

+48 730 940 840