Najbliższe wydarzenia:
24.09.2017 - Moto-Park Ułęż
21.10.2017 - Tor Łódź

Wyniki Moto-Park Ułęż

Wyniki Tor Łódź

Wyniki Karting

WYNIKI TRENINGÓW RACE DAY 2016

TOP 10 toru - Klasyfikacja Generalna:

 

1. 1:51.949 - Twaróg Wojciech - Mitsubishi Lancer EVO IX

2. 1:52.688 - Urban Roman - Subaru Impreza 4M

3. 1:54.492 - Michalczyk Rafał - Honda Civic EF4

4. 1:55.655 - Matulka Szymon - Subaru Impreza STI

5. 1:55.950 - Popczyński Sławomir - Subaru Impreza STI
6. 1:56.532 - Marczak Paweł - Honda Civic Type R

7. 1:58.335 - Borkowski Andrzej - BMW E36 Compact
8. 1:58.738 - Nędziak Michał - Subaru Impreza GC8
9. 1:58.801 - Polkowski Łukasz - Subaru Impreza STI

10. 1:59.010 - Lesiński Tomasz - Mazda RX-8 

 

TOP 10 toru - Klasyfikacja RWD:
 

1. 1:58.335 - Borkowski Andrzej - BMW E36 Compact

2. 1:59.010 - Lesiński Tomasz - Mazda RX-8 
3. 1:59.249 - Laskowski Piotr - BMW E46 328

4. 2:04.182 - Wichrowski Paweł - BMW E46 330i

5. 2:05.347 - Górski Michał - BMW E36 320i
6. 2:05.554 - Wysocki Paweł - Toyota AE86

7. 2:06.389 - Drożdż Marek - Porsche 911 Carrera S

8. 2:06.904 - Bielecki Jakub - BMW E36
9. 2:10.645 - Stępniewski Łukasz - BMW E46 320i
10. 2:11.838 - Jungowski Michał - BMW E36

TOP 10 toru - Klasyfikacja FWD:
 

1. 1:54.492 - Michalczyk Rafał - Honda Civic EF4 

2. 1:56.532 - Marczak Paweł - Honda Civic Type R
3. 2:04.955 - Czubaj Łukasz - Citroen Saxo VTS
4. 2:05.240 - Pyzel Jerzy - Honda Civic Type-R

5. 2:06.991 - Hryniewiecki Filip - Opel Astra GSI
6. 2:07.210 - Michalczak Rafał - Honda Civic 1.6
7. 2:07.675 - Podbudkiewicz Zbigniew - Renault Clio Sport

8. 2:10.249 - Grodzki Sylwester - Honda Integra Type-R

9. 2:11.469 - Dobczyńska Iga - Honda CRX 1.6
10. 2:11.789 - Wysocki Paweł - Renault 5 GT Turbo

TOP 10 toru - Klasyfikacja AWD:

 

1. 1:51.949 - Twaróg Wojciech - Mitsubishi Lancer EVO IX

2. 1:52.688 - Urban Roman - Subaru Impreza 4M

3. 1:55.655 - Matulka Szymon - Subaru Impreza STI

4. 1:55.950 - Popczyński Sławomir - Subaru Impreza STI

5. 1:58.738 - Nędziak Michał - Subaru Impreza GC8

6. 1:58.801 - Polkowski Łukasz - Subaru Impreza STI

7. 1:59.615 - Kruszewski Witold - Subaru Impreza GT
8. 1:59.869 - Pryczek Michał - Subaru Impreza STi 2.0T 

9. 2:00.844 - Pryczek Michał - Subaru Impreza STI 2.2T

10. 2:01.122 - Kowalewski Wojciech - Subaru Impreza GT

TOP 10 toru - Klasa markowa Subaru:

 

1. 1:52.688 - Urban Roman - Subaru Impreza 4M

2. 1:55.655 - Matulka Szymon - Subaru Impreza STI

3. 1:55.950 - Popczyński Sławomir - Subaru Impreza STI

4. 1:58.738 - Nędziak Michał - Subaru Impreza GC8

5. 1:58.801 - Polkowski Łukasz - Subaru Impreza STI

6. 1:59.615 - Kruszewski Witold - Subaru Impreza GT
7. 1:59.869 - Pryczek Michał - Subaru Impreza STi 2.0T 

8. 2:00.844 - Pryczek Michał - Subaru Impreza STI 2.2T

9. 2:01.122 - Kowalewski Wojciech - Subaru Impreza GT
10. 2:02.380 - Pryczek Jacek - Subaru Impreza STI 2.0T

TOP 10 toru - Klasa markowa BMW:

 

1. 1:58.335 - Borkowski Andrzej - BMW E36 Compact

2. 1:59.249 - Laskowski Piotr - BMW E46 328

3. 2:04.182 - Wichrowski Paweł - BMW E46 330i

4. 2:05.347 - Górski Michał - BMW E36 320i
5. 2:06.904 - Bielecki Jakub - BMW E36
6. 2:10.645 - Stępniewski Łukasz - BMW E46 320i
7. 2:11.838 - Jungowski Michał - BMW E36

8. 2:12.143 - Sładek Karol - BMW E46 M3

9. 2:12.938 - Czyżkowski Artur - BMW 318 IS
10. 2:14.598 - Foss Artur - BMW E46 M3