Najbliższe wydarzenia:
12.08.2017 - Bemowo
13.08.2017 - Bemowo
27.08.2017 - Moto-Park Ułęż

SZCZEGÓŁOWA OFERTA TRENINGÓW RACE DAY

Udział w treningu własnym samochodem.

Udział własnym samochodem jest najczęściej wybieraną opcją treningu. Naszą misją jest stworzenie warunków do profesjonalnego i bezpiecznego treningu. Oznacza to, że w bezpiecznych warunkach będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości swojego samochodu. Zobaczysz gdzie znajduje się limit przyczepności oraz jak samochód zachowuje się po jego przekroczeniu. Dzięki ciągłemu pomiarowi czasu, zobaczysz jakie postępy zrobiłeś podczas jednego dnia treningu. Trasa zostanie wytyczona po równej nawierzchni asfaltowej więc możesz przyjechać bez obaw o zawieszenie i inne podzespoły samochodu. 

W tej opcji, koszt udziału wynosi
350 zł (Moto-Park Ułęż, Tor Łódź) lub 150 zł (Warszawa-Bemowo).  Ta cena zawiera: możliwość korzystania z trasy wyścigowej, pomiar czasu oraz dwukrotną możliwość zmiany kół (nie dotyczy Warszawa-Bemowo)

Jeżeli chciałbyś podszlifować swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora, u nas to zrobisz! Więcej szczegółów na temat jazdy z instruktorem znajduje się w paragrafie poniżej.

 

Udział w treningu z instruktorem.
Jeżeli nie jesteś profesjonalistą a chciałbyś doskonalić swoje umiejętności u boku kogoś bardziej doświadczonego, my również to oferujemy!
Od lat uczestniczymy w różnych wydarzeniach motorsportowych w Polsce i na świecie. Mamy doświadczenie w rajdach, w wyścigach oraz w Rallycrossie. Przybliżymy czym jest nadsterowność, podsterowność oraz idealna trakcja. Wytłumaczymy na czym polega prawidłowa linia przejazdu oraz zdradzimy wiele innych tajników sportowej jazdy.

Koszt wynajęcia instruktora do własnego samochodu to

30 zł/sesja. W przypadku gdy wynajmujesz nasz samochód instruktor będzie Ci towarzyszył zawsze. Więcej o tym dowiesz się dalej.

 

 

Wynajem samochodów sportowych
Wynajmując samochód nie płacisz za wpisowe do treningu a jedynie za wynajęcie samochodu.
Jeżeli nie posiadasz własnego samochodu i chciałbyś wziąć udział w treningu, przygotowaliśmy dla Ciebie samochody do wynajęcia. 
Nasze samochody są w pełni przygotowane do sportu przez profesjonalne warsztaty. Brały udział w wielu imprezach sportowych, dlatego zbudowane są z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i niezawodność. Każdy z samochodów jest wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, kubełkowe fotele oraz szelkowe pasy bezpieczeństwa. W przypadku gdy wynajmujesz od nas samochód, otrzymujesz go w pakiecie z doświadczonym instruktorem!


 

Subaru Impreza STi Rally 300 KM

Pakiet BRONZE - 399 zł 
3 samodzielne okrążenia toru
Pomiar czasu
5% rabatu na kolejny kupon

Pakiet SILVER - 749 zł
6 samodzielnych okrążeń toru
Pomiar czasu
10% rabatu na kolejny kupon

Pakiet
GOLD - 999 zł
6 samodzielnych okrążeń toru
2 okrążenia CoDrive
Nagranie onboard kamerą GoPro
15% rabatu na kolejny kupon

 

Subaru Impreza Rally 160 KM

Pakiet BRONZE - 199 zł 
3 samodzielne okrążenia toru
Pomiar czasu

 


Pakiet SILVER - 349 zł
6 samodzielnych okrążeń toru
Pomiar czasu
5% rabatu na kolejny kupon

 

Pakiet GOLD - 499 zł
6 samodzielnych okrążeń toru
2 okrążenie CoDrive
Nagranie onboard kamerą GoPro

10% rabatu na kolejny kupon