Witam,
 

nazywam się Michał Pryczek, jestem licencjonowanym kierowcą rajdowym, założycielem i właścicielem firmy Pro Rally School. Pomysł założenia firmy pojawił się w momencie gdy uznałem, że zdobyłem już wystarczające doświadczenie i wiedzę dotyczącą organizacji eventów motoryzacyjnych.

O pomoc przy organizacji event'u, po raz pierwszy, poproszono mnie w 2008 roku. Od tamtej pory pracowałem przy kilkudziesięciu imprezach tego typu, wykonując różne zadania. Byłem instruktorem, wynajmowałem samochody, kierowcą CoDrive, podwykonawcą, oraz współorganizatorem.

Jestem pasjonatem marki Subaru od wczesnych lat młodości. Rajdy samochodowe to moja pasja i w dużym stopniu codzienność. Od 2010 roku pomagam w zabezpieczaniu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, startując samochodem "0". Dzięki temu pokonałem tysiące kilometrów w warunkach rajdowych za kierownicą samochodów Subaru. 

 

 

Ponadto, zorganizowałem rajdowe treningi i testy dla zawodników Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Produkt, który dla Państwa przygotowałem, jest iloczynem pasji i doświadczenia. Praca przy event'ach sprawia mi wiele satysfakcji. Każdy event traktuję jako interesujące wyzwanie i naukę. Lubię gdy w okół mnie dużo się dzieje a czas spędzony wśród interesujących ludzi jest największą zdobytą wartością.

+48 730 940 840