FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Aby móc siąść za kierownicą naszego samochodu należy mieć skończony 18 rok życia. Jako pasażer podczas przejazdu CoDrive mogą zasiąść osoby niepełnoletnie o wzroście powyżej 140cm i za zgodą rodzica złożoną pisemnie w biurze wydarzenia.

Nie trzeba posiadać prawa jazdy, ale należy mieć doświadczenie jazdy samochodem, aby można było w pełni cieszyć się z realizacji kuponu. Nie jesteśmy nauką jazdy.

Niestety, ale nie ma takiej możliwości. Zakup jest możliwy jedynie przez nasz sklep internetowy www.sklep.raceday.pl

Ze względu na duże zainteresowanie realizacją kuponów dla Państwa komfortu prowadzimy rejestrację. Dzięki temu macie pewność, że danego dnia i o konkretnej godzinie będziecie mogli zrealizować kupon i nie wrócicie zawiedzeni do domu. 

Zbieramy niezbędne dane, abyśmy mogli przyjąć Państwa na pokład naszego samochodu. W czasie rezerwacji potrzebujemy Państwa imię, adres mailowy oraz numer telefonu. W dniu wydarzenia weryfikujemy te dane, aby mieć pewność, że obsługujemy właśnie Państwa

Dane przechowujemy w chmurze google drive na czas niezbędny do realizacji kuponu. Macie prawo dostępu do swoich danych oraz ich zmiany. W razie pytań należy pisać do IOD na adres info@prorallyschoool.pl

Śledź nas w social mediach.
Regularnie informujemy co się u nas dzieje.