Proponujemy urozmaicone eventy motoryzacyjne, kursy rajdowe oraz szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy. W zależności od potrzeb, dostarczymy jeden, dwa lub więcej samochodów pod wybraną lokalizację. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z torem, cateringiem lub innymi usługami. Udział w kilkudziesięciu już rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, zapewnił nam fachową wiedzę z zakresu obsługi oraz prowadzenia pojazdów.

Mamy na uwadze różnorodność celów takich eventów, dlatego też każdą imprezę najpierw omawiamy z klientem, następnie przygotowujemy ofertę, ściśle dopasowaną do jego wymagań.

Celem eventów jest budowanie niezapomnianych wrażeń na naszych gościach. Ponadto dbamy o to aby każdy uczestnik wyniósł naukę, niezbędną do bezpiecznego poruszania się pojazdami w codziennym życiu.

Polecane Lokalizacje - (kliknij na ikonkę toru żeby dowiedzieć się więcej)

 


Warszawa - Woj. mazowieckie - Tor o długości 1,2 km 


OS Rodowo - Woj. warmińsko-mazurskie - Szutrowy odcinek rajdowy (3,5 km)


Nowe Miasto nad Pilicą - Polska centralna - Lotnisko


Tor Słomczyn - Woj. mazowieckie - Tor rallycross'owy o długości 1,2 km


MotoPark Ułęż - Woj. lubelskie - Lotnisko 


Tor Poznań - Woj. wielkopolskie - Tor Wyścigowy o długości 4 km

Kompleksowa oferta

Zadbamy o każdy szczegół Twojego event'u. Poniżej tylko wybrane elementy udanego event'u. Pełna oferta znajduje się w dziale "Eventy Motoryzacyjne"


Bemowo - Warszawa - Lotnisko


Tor Toruń - Woj. kujawsko-pomorskie - Tor Rallycross'owy o długości 1,1 km


Tor Mikołajki - Woj. warmińsko-mazurskie - Tor rajdowy o długości 2,2 km

Oferowane Usługi

 

1. Wynajem Samochodów
Podstawą naszej działalności jest wynajem rajdowych samochodów. Dysponujemy trzema własymi samochodami, w pełni przygotowanymi do rajdów. Ponadto współpracujemy z wieloma właścicielami sportowych maszyn, dzięki temu możemy zorganizować dowolną ilość samochodów. Kliknij TUTAJ, żeby dowiedzieć się więcej o naszych samochodach

2. Wynajem Lokalizacji
Aby w pełni wykorzystać potencjał sportowych samochodów zapewnimy odpowiednią lokalizację. W zależności od potrzeb może to być otwarta płyta lotniska, tor wyścigowy lub nawet prawdziwy rajdowy odcinek testowy. 

3. Personel
Doświadczony i wykwalifikowany personel to podstawowy czynnik udanego i sprawnie przeprowadzonego event'u. Zatrudniamy do pracy ludzi, którzy pracowali już wcześniej przy podobnych imprezach i robią to z pasji do motorsportu. Zadbamy o instruktorów, ludzi pomagających sprawnie wsiadać do rajdówki, kierowców i innych.

4. Rezerwacja bazy konferencyjno-noclegowej
Odpowiednia baza konferencyjno-noclegowa jest często kluczowym elementem event'u. Pomożemy znaleźć odpowiedni obiekt w pobliżu toru wyścigowego, który będzie cechował się wysokim standardem akomodacji. Zadbamy o posiłki oraz o salę konferencyjną wyposażoną w odpowiedni sprzęt multimedialny.

5. Catering
Podczas dłuższych event'ów warto zadbać o posiłek. Mając to na uwadze, pomożemy wybrać usługę cateringową dopasowaną do wymagań i podniebień naszych gości.

6. Branding
W celu lepszej ekspozycji produktu klienta oferujemy oklejenie naszych samochodów. Oklejenie może być całościowe lub częściowe. Na organizowanych przez nas event'ach zawsze mile widziane są banery, roll-up'y i inne materiały promocyjne dostarczone przez klienta. Pomożemy wyprodukować gadżety reklamowe.

7. Transport Gości
Zdarza się, że obiekt event'owy oddalony jest od bazy noclegowej o parę kilometrów. W takiej sytuacji oferujemy transport gości do i z obiektu wygodnym busem lub autokarem. 

8. Usługi medyczno-ratownicze
Te usługi są obowiązkowe na niektórych obiektach. W przypadku obiektów charakteryzujących się otwartą przestrzenią, ustawimy próbę w pełni bezpieczną dla uczestników.

9. Ekipa Foto/Video
Współpracujemy z ekipami, które mają doświadczenie w realizacji materiału z event'ów motoryzacyjnych. Ekipa, którą oferujemy realizowała nagrania między innymi dla TVN Turbo.

10. Pamiątki
Dla zaproszonych gości przygotujemy pamiątkowe medale lub puchary. Na koniec dnia uczestników udekorujemy na podium. To również świetny czas na pamiątkowe zdjęcia

11. Różne atrakcje
Oprócz samochodów rajdowych możemy dostarczyć inne pojazdy. W przypadku event'ów z dużą ilością gości te pojazdy są szczególnie polecane, w celu lepszej rotacji osób pomiędzy atrakcjami. Oferujemy atrackje takie jak: test stewart'a, troleje, alkogogle i wiele innych. Możemy również zaoferować wyprawę off-road'ową. Wymienione atrakcje świetnie łączą się z rajdówkami. Dzięki nim Twój even't będzie wypełniony po brzegi ram czasowych. 


 

Standardowo na każdym naszym evencie znajduje się zaplecze sanitarne.

Posiadamy namiot event'owy, który pomoże schronić się przed deszczem lub intensywnym słońcem. 

Zawsze zadbamy o to żeby uczestnicy posiadali ubezpieczenie NNW.

+48 730 940 840